Kontakt

Kontaktpersoner

  • Maja Knutsson

  • Sales, Siax24

  • Telefon: 036-361601
  • E-mail: maja@bxbindustrial.se
  • Lisa Peterson

  • Sales

  • Telefon: 036361609
  • E-mail: lisa@bxbindustrial.se
  • Mikael Eriksson

  • Sales

  • Telefon: 036361602
  • E-mail: mikael@bxbindustrial.se
  • Mirhad Ruznic

  • Purchase and Logistics

  • Telefon: 036-361608
  • E-mail: mirhad@bxbindustrial.se
  • Fredrik Seger

  • Technical Development

  • Telefon: 036-361603
  • E-mail: fredrik@bxbindustrial.se
  • Amanda Palm

  • Economic

  • Telefon: 036-361605
  • E-mail: amanda@bxbgroup.se
  • Jesper Sandell

  • Warehouse

  • Telefon: 036-361612
  • E-mail: lager@bxbindustrial.se
  • Michael Palm

  • CEO

  • E-mail: michael.palm@bxbgroup.com
  • Emmy Gustavson

  • Sales, maternity leave until 2025

  • Telefon: 036361606
  • E-mail: emmy.gustavson@bxbindustrial.se

Nyfiken på hur vi kan hjälpa dig i ditt nästa projekt?

Ring oss på telefon
036-36 16 00 eller

maila till info@bxbindustrial.se

BXB strävar efter att vara den självklara samarbetspartnern inom industri- och designbeslag samt fastighetsboxar för industri, återförsäljare, arkitekter och fastighetsbyggare i Sverige. Vårt erbjudande inom våra olika bolag hittar du via länkarna nedan.

Industrial Fittings tillhandahåller och konstruerar gångjärn och beslag.
>> Läs mer

BXB Design

BXB Design, designade beslag från FSB, Hermeta, Keuco & Simonswerk.
>> Läs mer
Mailboxes säljer RENZ fastighetsboxar till flerfamiljshus.
>> Läs mer